Saimir Tahiri e pranon: Kam udhëtuar me makinën “Audi” edhe pasi ua shita Habilajve. Ja pse e bëra

32
Pas përfshirjes së tij në një skandal pas përgjimeve të trafikantëve të drogës dhe implikimin e emrit të tij, ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri ka folur për herë të parë për faktin se pse ka udhëtuar sërish me “Audin” që ua kishte shitur Habilajve.
I ftuar në emisionin ‘Opinion’ Tahiri tha se kishte udhëtuar me këtë mjet 2-3 herë gjatë kohës që ishte me pushime me familjen e tij.
vijon…