Reforma në Drejtësi/ Basha mbledh ekspertët në selinë e PD

77
Kreu i PD, Lulzim Basha, ka mbledhur gjatë mesditës në takim ekspertët demokratë të Reformës në Drejtësi, një ditë para se drafti me ndryshimet kushtetuese të votohet në Parlament. Në takim ndodhen edhe ekspertë të komisionit të posaçëm për Reformën në Drejtësi. Negociatat mes palëve politike janë drejt fundit dhe ndahen vetëm për dy çështje