Ramës dekoratën e Skënderbeut ose të Elisës

278

Rrjetet  sociale thumbojnë  pas deklaratës  me humor të Metës se nëse hapen negociatat në 18 tetor  dhe Shqipëria futet në Europë, Kryeministrit Rama do ti akordohet Dekorata  e Skënderbeut. Po nuk hymë në BE? Atherë komentuesit mendojnë se Ramës do ti jepet Dekorata e Re e Spiropalit….