Rama takim me Metën në Kryesinë e Kuvendit

109
Kryeministri Edi Rama është takuar sot me aleatin e tij, kreun e Kuvendit Ilir Meta. Takimi ka zgjatur 45 minuta dhe është zhvilluar në Kryesinë e Kuvendit, një ditë para seancës parlamentare.