Rama takim me banorët në Dibër, Berisha i përgjigjet me një foto

32
Mbledhje e qeverise në Diber ka bërë që ish kryeministri Sali Berisha të reagojë me një status në rrjeti social Facebook.
‘Ja sa i beson dibrani Norieges apo Edvin Kristaq Rames’, shkruan Sali Berisha, ku nëpërmjet qytetarit digjital denoncon me një foto ambulancën në Maqellare, që është në gjendje të mjerueshme.
Statusi i plotë. ‘Mirëmëngjes zoti Berisha. Shiheni gjendjen e ambulancës tonë në Maqellarë dhe vjen ky plehra kryeministri për të na prezantuar projektin e rrugës’.