Rama, Meta, Ruçi, Xhafa po zhvillojnë takim në rezidencën qeveritare

106
Kryeministri Edi Rama, kryetari i Parlamentit Ilir Meta, kreu i grupit parlamentar të PS-së Gramoz Ruçi, atij të LSI-së Petrit Vasili dhe kryetari i Komisionit të Reformës në Drejtësi Fatmir Xhafaj po zhvillojnë një takim në rezidencën qeveritare. Gazetarët informojnë se takimi nisi rreth orës 10:00 dhe nuk dihet ende tema e këtij takimi.