Publikimi i përgjimeve nga Bild, Vasili:Ky është fundi dhe këta të pacipë…

249

Pas publikimit të përgjimeve të Bild një ditë më parë, ish-deputeti i LSI, Petrit Vasili është shprehu se ky eshte fundi i Ramës. Reagimi i Vasilit vjen përmes një postim në facebook

Statusi i plotë

Qeveria bandite e Rames dhe ndarja e tenderave shperblim per Dibren.

Lexojeni pergjimin e publikuar mga BILD se si ndan tenderat dhe parate e shqiptareve Gjiknuri ne shkembim te votave te Dibres ne 2016.

Ky eshte fundi dhe keta te pacipe guxojne e flasin më ne vend qe te largohen nje ore e me pare.

Lexojeni dhe cdo gje flet vete.