Publicisti Ylli Dylgjeri/ Opozita bën Thirrjen: Na jepni maskat, kemi sot të njëjtin hall!

371

Menjëherë pas debatit të 15 Organizatave profesioniste të medias,  për dy projektligje që synojnë bllokimin e medias dhe cenojnë fjalën e lirë. Publicisti Ylli Dylgjeri, i cili i bën thirrje të rikthehen maskat gazetarëve

Ja reagimi i plotë i Dylgjerit:

Opozita bën Thirrjen: Na jepni maskat, kemi sot të njëjtin hall!

Gepostet von Ylli Dylgjeri am Mittwoch, 11. Dezember 2019