Presidenti vijon takimet me partitë

234

Ndërkohë që kryeministri Edi Rama ka nisur në Kuvend debatin për shkarkimin e kreut të shtetit, Presidenti Ilir Meta vijon takimet për gjetjen e konsensusit mes palëve dhe daljen nga kriza e rëndë politike.

Burime nga zyra e shtypit e Presidencës njoftojnë se Presidenti Ilir Meta vijon takimet me partitë.

Sot në orën 12:45, në Presidencë do të jetë në takim kryetari i Partisë Zgjidhja, Koço Kokëdhima.