Presidenti Meta pret sot ministrin e Jashtëm të Luksemburgut Jean Asselborn

124

Presidenti i Republikes, Sh.T.Z ,Ilir Meta pret sot ne 15:20, MPJ dhe Evropiane, të Luksemburgut SH.T.Z. Jean Asselborn