Presidenti Meta: Nuk mund ta filloja më bukur ditën sot, se sa me…

190
Eshtë bër traditë tashmë që politikanet të përshendesin qytetaret me postime të ndryshme në rrjetet sociale. Presidenti Ilir Meta e nis diten sot me një kafe nën shoqerinë e teorit të mirnjohur , Kastriot Tusha. Në këtë menyre Meta uron artistin edhe për ditelindje ,duke ndar këtë urim me ndjeksit e tij e facebook.
Ja postimi i Presidentit Ilir Metës:
Nuk mund ta filloja më bukur ditën sot. Një kafe me Kastriot Tushën, tenorin tonë të shquar dhe zërin e mrekullueshëm të këngës mbarëkombëtare.
Duke i uruar edhe 100 vite të tjera të bukura!