Petrit Vasili uron çiftin Rama-Cakaj: Jetë të lumtur…

245

I ftuar në “Opinion”, ministri i jashtëm në detyrë Gent Cakaj u shpreh ndër të tjera se, më shumë kohë kalon me kryeministrin Edi Rama se sa me familjen e tij, ka ardhur edhe reagimi i nënkryetarit të LSI, Petrit Vasili.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Vasili ironizon me kryeministrin dhe ministrin e tij, ndërsa në fund nuk mungon as urimi: “Paçin jetën e gjatë”.

“Ky Gent Caka është skajshmërisht i dashuruar me Edi Ramën. Ishalla mësojnë sa më shumë nga shkollëpakësia e njëri tjetrit . Paçin jetë të lumtur”, shkruan Vasili.