Petrit Vasili: Rama i vetmi kryehorr që vjedh vota me kriminelë

250

Nga Petrit Vasili

Ky horr do denoka shqiptaret te mos dalin jashte shtetit????

Edi Rama tha sot: “Nuk do lejohet të dalin nga vendi 5-10 vite kush kryen krim elektoral. Kjo masë do të kalojë nesër në Parlament.”

Ka vetem nje kryehorr qe vjedh vota me kriminele qe eshte ky vete.

Dhe ka nje tufe horrash ministra e deputete te rilindjes,qe vjedhin manipulojne shantazhojne dhe kercenojne per vota popullin.

Tani jane lakuriq perpara gjithe popullit se cfare ordineresh jane sepse BILD jua çorti masken dhe jua nxori fytyren e zeze.

Dhe ka surrat ky kryehorr e flet qe do te denoje me izolim me vite shqiptaret.

Ky i paturp do denoje me izolim shqiptaret.

Ky i pacipe vella me kriminelet guxon e flet per izolimin e shqiptareve qe ky ju vjedh voten.

Jazek pjelle e keqe,e peshtire….