Petrit Vasili nxjerr videon: Imoraliteti i Ramës, që mohonte përgjimet një muaj më parë

146

Nga Petrit Vasili:

Imoraliteti i Edi Rames, qe mohonte pergjimet nje muaj me parë (VIDEO).

Nje muaj me pare ne 18 maj 2019 Edi Rama genjente dhe deklaronte se ne pergjime nuk ishte ai,se nuk ishte gjuha dhe menyra e te folurit te tij.

Faktet e nxjerra nga BILD tregonin qarte se ishte ai vete drejtuesi,frymezuesi,
paguesi dhe perfituesi i kesaj grabitjeje kriminale te votave.

Eshte e qarte per te gjithe shqiptaret pavaresisht se cilen parti votojne se kryeminister me te shplare moralisht se Edi Rama nuk ka pasur.

I jargavitur,pa karakter,genjeshtar i pacipe dhe moralshprishur ky eshte kryeministri,qe ju ka zene deren shqiptareve.

Shiheni miq VIDEON e Edi Rames qe flet perpara kandidateve per kryetar bashkie ne 18 maj 2019 dhe perbuzeni….