Pas tryezës së negociatave, Ruçi takohet me Ilir Metën

178
Pas përfundimit të tryezës së negociatave mes mazhorancës së drejtuar nga Edi Rama dhe opozitës së drejtuar nga Lulzim Basha, kanë nisur edhe takimet e tjera.

Bëhet me dije se kreu i grupit parlamentar të PS-së, Gramoz Ruçi është duke zhvilluar një takim me presidentin e ri dhe kreun aktual të Kuvendit, Ilir Meta.