Paralajmërimi nënkryetarit të PD: Rama frikacak, nuk do flejë kurrë i qetë

239
Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka lëshuar mesazhe paralajmëruese për qeverinë, sidomos për kryeministrin Edi Rama.
Deputeti demokratik tha se kreu i qeverisë nuk do të flejë dhe do të çohet nga gjumi i qetë.
“Ata që mendojnë se na hoqën fjalën në parlament, sdo na e heqin fjalën në shesh e në rrugë. Ata nuk dot ë përballen dot me deputetët dhe qytetarët. Ata që menduan se ata që mendojnë se na hoqën fjalën në parlament, sdo ia arrijnë dot. Atë që po përpiqen që ti bëjnë opozitës, do e marrin mbrapsht. E patë ça trimi është (Rama). Është frikacak. Asnjë ditë nuk do shtrihet e të flejë i qetë, e sdo ngrihet i qetë. Në çdo vend që do jetë, kështu do bëjmë”, tha Paloka.