Paralajmërimi i Berishës: Beteja do të shkojë në përplasje të fuqishme

291

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora deklaroi se beteja e opozitës do të shkojë në përplasje të fuqishme seps emjete e tjera opozita i ka ezauruar të gjitha.

Berisha: Kjo është një betejë që poadiskutim do të shkojë në një finale. Dhe kjo betejë nuk shoh zgjidhje vec një përplasje shumë të fuqishme. Kjo është një betejë në të cilën janë konsumuar mjete të tjera.Është konsumuar sepse ka pasur një marrëveshje të 2017 e cila në vend që ti jepte vendit paqen që meritonte për shkak të zgjehdjeve i dha dosjen 339 dhe 182.