Një tjetër vrasje në Shkodër, viktima gjendet në një parcelë bujqësore

214

 

 

Gazeta telegraf/ Sot ka ndodhur në tjetër vrasje në
Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Velipojë, tek ura e
‘Ded Gjo Lulit’.

 

Viktima është gjetur i vrarë në
një parcelë bujqësore në fshatin Rranxë në Bushat dhe dyshohet të jetë banor i
Torovicës.

 

Policia u sinjalizua për ngjarjen
përmes një telefonate në sallën operative. Grupi hetimor ka nisur hetimet.
Priten detaje të tjera.