Nesër Jahjaga në Tiranë. Ja axhenda e Presidentes

120
Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, do të vizojë nesër Tiranën me ftesë të homologut të saj shqiptar Bujar Nishani.
Lajmi u bë i ditur nga zyra për shtyp e Presidencës, e cila publikoi dhe axhendën e vizitës së Jahjagës gjatë qëndrimit në vendin tonë.
Axhenda
Ora 10:00 -Ceremonia zyrtare e mireseardhjes në Presidencë
-Takimi Tet a Tet.
Ora 10:30 -Takimi midis dy delegacioneve.
Ora 11:20 -Konference e perbashket per shtyp.