Mona Kryemadhi sapo dha faktet që i ka bërë ‘Block’ Ilir Metës!

181

Mona Kryemadhi e ftuar në ‘Xing me Ermalin’ sapo dha faktet që i ka bërë ‘Block’ Ilir Metës!

E pyetur nga Ermal Mamaqi në studion e ‘Xing me Ermalin’ nëse janë të vërteta fjalët që qarkullojnë se përveç Edi Ramës i ka bërë ‘Block’ edhe bashkëshortit Ilir Meta, Monika Kryemadhi u përgjigj me ‘PO’.
“Presidenti mund të komunikojë në shumë mënyrë, por po, unë i kam bërë ‘block’ në telefon dhe mund ta konfirmosh, e kam të rregjistruar me emrin ‘Ilir’”, tha Kryemadhi.
Pak momente më pas, Ermal Mamaqi, skeptik, e ka konfirmuar këtë duke nxjerrë telefonin e saj para kamerave. Në kontaktin e Metës dilte opsioni ‘Zhblloko’.