Mbyllet ceremonia, Meta organizon koktej për të ftuarit

253
Pas mbylljes së ceremonisë zyrtare dhe fjalimit të Presidentit Ilir Meta, të ftuarit gjatë kësaj ceremonie i janë bashkuar koktejit që është organizuar për këtë rast.
Pjesë e këtij kokteji, nuk është ish-kryeministri Sali Berisa dhe kreu i PD-së Lulzim Basha, dhe as kryeministri Edi Rama.
Ndërsa të pranishëm janë kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ministra të qeverisë, ambasadorë dhe gazetarë.