Lulzim Basha, mesazh urgjent strukturave

138
Kreu i PD-së, Luzlim Basha u ka nisur një mesazh strukturave, kandidatëve, numëruesve, komisionerëve dhe vëzhguesve. “Te dashur kryetare, kandidate, numerues, komisionere dhe vezhgues: tani nis procesi vendimtar i numërimit te votave.
Te gjitha burimet tona flasin per nje vote masive te qytetareve per PD dhe FITOREN tone! Tani eshte detyra juaj e shenjte te garantoni numerimin e cdo vote. Une dhe gjithe demokratet jemi ne krahun tuaj per tju mbeshtetur ne cdo cast. Pune te mbare dhe FITORE!” shkruan Basha ne mesazhin e tij.