LSI mbështet banorët e Unazës së Re

141

Sekretari i Përgjithshëm i LSI, Endrit Braimllari dhe ish-deputetët Kejdi Mehmetaj, Nora Malaj, Floida Kërpaçi, Erisa Xhixho në mbështetje të banorëve të Unazes së Re.

Projekti korruptiv i Edi Ramës. Banorët në të drejtën e tyre legjitime, Edi Rama kërkon të gllabërojë 40 milionë euro në kurriz të banorëve të Unazes së Re. Në burg Edi Rama dhe hajdutët e qeverisë dhe jo banorët e Unazes së Re që protestojnë për të mbrojtur pronën e tyre.