Kryeministri Rama ironizon PD: Mbahuni burra, po vjen Republika e Re

140
Kryeministri Edi Rama ka ironizuar protestën e PD me një fotomontazh të disa prej figurave të PD dhe aleatëve të saj. 

Në foto këtë herë është përfshirë edhe Eduart Ndocaj, i cili pak ditë më parë iu bashkua opozitës.