Kryeministri Rama darkon me Metën, Berisha: Kjo është darka e fundit

117
Kryeministri Rama dhe kreu i Kuvendit, Ilir Meta janë duke konsumuar një darkë së bashku. Mesohet se Rama dhe Meta po diskutojnë lidhur me zhvillimet e fundit politike.
Këto kohë, koalicioni ka pësuar një krisje dhe mbetet ende e paqartë se si do të bashkëpunojë PS dhe LSI në zgjedhjet e qershorit.
Nderkohe, ne “News24” Berisha tha se kjo do te jete darka e fundit mes Metes dhe Rames.