Kryemadhi publikon foton: Rama dhe Tahiri dreka dhe darka me kriminelët

37

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka publikuar një foto ku shikohet të jetë Sajmir Tahiri dhe Edi Rama që kanë dalë krah të kriminelëve.

Rama kryemadhi

“Të gjithë do të bashkëpunojmë me një front të hapur. Unë kam një front të hedhur në “Facebook” dhe i lutem regjisë ta publikojë. Mund ta dijë çfarë do Rama dhe Tahiri që shikohen të rrethuar me kriminelë” tha Kryemadhi.

Ndërsa në “Facebook” Kryemadhi shkruan “Edi Rama me koalicionin e tij të krimit!
Këto janë pjesa e tepsisë dhe drejtuesit e timonit!”

22490015_1405726052873466_3178096059400487143_n