Komentuesi: O pallë! Rama: Ata që të bënë kokën ëndërruan ta përdorje për të menduar jo për…

138
Kryeministri Edi Rama ka gjetur pak kohë që t’u përgjigjet komentuesve në faqen e tij të ‘Facebook’-ut. Teksa ka publikuar një video nga takimi i tij në Manëz të Durrësit, lumë komentesh u dyndën në profilin e tij.
Mes tyre spikat dhe ai i qytetari, i cili me një gjuhë të ashpër i hakërrehet kryeministrit Rama se mësuesit nuk duhet të merren me politikë, por me mësimet. Sakaq, ‘flakë për flakë’ ka qenë dhe përgjigja e të parit të qeverisë, ndërsa ai shton se prindërit e kanë sjellë në jetë që ta përdor kokën për të menduar.
KOMENTUESI: Po pse more pall mesuesit/e pse te bajn plitik po te perqendroh ne mesim per tju dhan nxenseve se ato jan e ardhmja e shqipnia

RAMA: Jashte mesimit thashe Bako po si duket ti e ke mendjen te shash jo te degjosh e te mesosh, gjynah ata qe te kane bere koken e kane enderruar qe ta perdoresh per te menduar jo per…