Kapja e Reformës në Drejtësi nga Soros/ Ja çfarë paralajmëronte 3 vjet më parë avokati Altin Goxhaj (Video)

216

Avokati i njohur Altin Goxhaj, ka qenë një ndër të paktët persona që kanë protestuar 3 vjet më parë, duke dhënë alarmin se Reforma në Drejtësi është kapur nga George Soros.

Siç shihet edhe në video, Goxhaj i bën apel Amerikës mos lejojë Sorosin të kapë Shqipërinë.

Ja postimi i Goxhajt:

3 VJET MË PARË KUR PROTESTONIM NDAJ KAPJES NGA SOROS TË REFORMËS NË DREJTËSI PARA VIKTORIA NULAND!

Si sot 3 vjet më parë para miratimit me 139 vota të Reformës Soros në Drejtësi ku Avokati Altin Goxhaj me ndihmën e Rigers Myteveli reaguam gjate takimit te Victoria Nuland dhe Donald Lu me Lylin dhe Pd ne Hotel Rogner kunder Kapjes nga Soros-Rama te Drejtesise si hapi i parafundit per falimentimin sorosian te Shqiperise!

“GOD BLESS AMERICA!

Please do not let Soros buy Albania!

Please do not let Edi Rama capture the Justice System!”

Perkthimi:

“ZOTI BEKOFTE AMERIKEN!

Ju lutem mos ja shisni Shqiperine Sorosit!

Ju lutem mos lejoni Ramë të kapë Drejtësinë!”

PROTESTA PARA VICTORIA NULAND NË 2016 PËR KAPJEN NGA SOROS TË DREJTËSISË

3 VJET MË PARË KUR PROTESTONIM NDAJ KAPJES NGA SOROS TË REFORMËS NË DREJTËSI PARA VIKTORIA NULAND!Si sot 3 vjet më parë para miratimit me 139 vota të Reformës Soros në Drejtësi ku Avokati Altin Goxhaj me ndihmën e Rigers Myteveli reaguam gjate takimit te Victoria Nuland dhe Donald Lu me Lylin dhe Pd ne Hotel Rogner kunder Kapjes nga Soros-Rama te Drejtesise si hapi i parafundit per falimentimin sorosian te Shqiperise! "GOD BLESS AMERICA!Please do not let Soros buy Albania!Please do not let Edi Rama capture the Justice System!"Perkthimi:"ZOTI BEKOFTE AMERIKEN!Ju lutem mos ja shisni Shqiperine Sorosit!Ju lutem mos lejoni Ramë të kapë Drejtësinë!"

Gepostet von AntiSoros TV Për Shqipërinë am Mittwoch, 10. Juli 2019