Ish-kryeministri Sali Berisha, publikon FOTO-t që tregojnë Ramën duke pirë drogë

338

Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar mbrëmjen e sotme në ‘Opinion’ disa foto, të cilat ai pretendon se është momenti kur kryeministri Edi Rama merr drogë.

Duke ju përgjigjur deklaratave të analistëve se foto janë montazh, Berisha e ftoi Ramën që të hedhë poshtë fotot dhe të shkojë e të bëjë testin e drogës.

Ja fotot: