Ilir Meta i ftuar sonte në “Zonë e Lirë” me Arjan Çanin ora 21:00

172
Ish Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, njëkohësisht dhe Kryetari i Kuvendit, Ilir Meta do të bëjë daljen e parë të tij pas disa kohësh në emisionin Zonë e Lirë të Arjan Çanit në TV Klan, ora 21:00.