FOTO/ Basha e ‘masakroi’ Ramën sot. Shihni provat

531

Opozita proteston kundër qeverisë Rama dhe kërkon largimin e Fatmir Xhafajt nga ministër i Brendshëm.

Në protestë ka folur vetëm kreu i PD-së Lulzim Basha.

Fjala e tij është transmetuar live në Facebook.

Ndërkaq në të njëjtin moment me Ramën ka qenë edhe Edi Rama me një nga shfaqjet e tij, nga Berati.

Ndjekshmëria në Facebook ka pasur një diferencë shumë të madhe, siç edhe mund ta shikoni vetë në foto.

ImageImage