FOTO/ 105-vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë, ja si uron Rama nga Vlora

165
Sot është 105 vjetori i Pavarësisë, dhe të gjithë shqiptarët janë në festë. Një urim e ka bërë edhe kryeministri Edi Rama në Facebook.
Nga Vlora, me një fotomontazh të flamurit të Shqipërisë e Kosovës të ndërthurur bashkë, Rama i uron të gjithë qytetarëve shqiptarë.
“Të gjithë shqiptarëve kudo janë, nga Vlora u uroj GËZUAR 105 VJETORIN E PAVARËSISË SË SHQIPËRISË,” shkruan ai në Facebook.