Dr. Ina Zhupa: Rilindja dhe Rama, mbajnë peng integrimin e vendit në BE. Ja mashtrimet

303

Video që risjell në vëmendje mashtrimet dhe propagandën e qeverisë Rama për hapjen e negociatave me Bashkimin Europian .

.

Ja cfarë na u tha në cdo ekran për disa muaj me rradhë nga Rama, që negociatat do hapeshin në qershor 2018 dhe do ishte suksesi i tij i madh. Tani do dale edhe 3 muaj të tjerë në cdo ekran të na thotë të kundertën që ishte sukses që nuk u hapen negociatat.Ka vetëm një të vërtetë:Me Edi Ramen nuk ka dhe nuk do ketë ndonjeherë integrim për Shqiperinë

Gepostet von Ina K. Zhupa am Freitag, 29. Juni 2018