‘Do thyhesh kokën në Kukës…’, qytetari i revoltuar paralajmëron Ramën…

231
“Edi Rama, do thyesh kokën në Kukës, , do thyesh kokën mbaje mend, do zgjohen gjithë qytetarët dhe do të shporrin nga ajo zyrë. Karrigia është e jotja Edi Rama, pushteti është i popullit”.
Është ky mesazhi që iu drejtuar Kryeministrit, nga një prej qytetarëve që morri fjalën, gjatë protetës së organizuar nga shoqëria civile në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, përballë Kryeministrisë.
“Sa milionë euro e ke shtëpinë Edi Rama, ku shkollohen fëmijët e tu Edi Rama, ku i bën pushimet Edi Rama?!
Ju bëj thirrje të gjithëve që të çohemi në këmbë dhe ta rrëzojmë këtë qelbësirë, poshtë Putini i Shqipërisë”, iu drejtua qytetari, Ramës.