Do rikthehesh në politikë? Ja çfarë tha Tahiri

323

Sot gjykata pranoi kërkesën e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri, pasi ankimoi vendimin për shtyrjen e hetimeve. Tahiri nënvizoi se do i shkojë deri në fund kësaj historie, teksa shtoi se ndaj tij janë hedhur akuza të padrejta dhe skandaloze.

Ish-ministri u pyet nga gazetarët nëse do të rikthehet në politikë.

“Ka kohë për të gjitha”, përfundoi ai.