Dhunohet kreu i LSI-së së fshatit Gjenoven në Berat: Më vendosën pistoletën në kokë

189
Sot pasdite mësohet se është dhunuar Krenar Shehu, kreu i LSI në fshatin Gjovoren në Berat. Mësohet se Shehu është dhunuar në lagjen “Uznovë”. Ai e ka denoncuar ngjarjen në Policinë e Beratit.

“Më vunë pistoletën në kokë, më thanë se jeta jote dhe e familjarëve të tu vlen sa një fishek”, ka treguar Shehu për Policinë e Beratit. 

Policia njofton se pasi ka marrë të dhënat ka shpallet në kërkim të dyshuarit. Ata mësohet se janë identifikuar si Gazment M, Gramoz T dhe Ramazan T.