Detajet e marrëveshjes, Rama dhe Basha takohen në Pallatin e Kongreseve

157
Kryeministri Edi Rama dhe kreu i PD-së Lulzim Basha që arritën në orët e para të mëngjesit të sotëm një marrëveshje, janë duke zhvilluar një takim tjetër në Pallatin e Kongreseve.