Byroja merr vendimin për Nokën, përjashtohet për 10 ditë

Byroja e Kuvendit ka marrë vendim për deputetin e Partisë Demokratike Flamur Noka, për bllokim të foltores në Kuvend dhe për fyerje të kreut të Parlamentit Gramoz Ruçi.


Byroja ka vendosur masën e përjashtimit për 10 ditë të deputetit demokrat.