Berisha: “Olsi Rama rrahu zëdhënësen e FSHF te Liqeni, i mori edhe telefonin”

111
Ish-kryeministri Berisha, i ftuar në emisionin “Studio e Hapur” ” hodhi akuza të rënda ndaj vëllait të kryeministrit Rama.
Ai tha se ka prova që Olsi Rama ka kaluar kokainë me automjetin e tij në Shqipëri. Sipas tij, fotot janë edhe në Prokurori.
Gjithashtu, Berisha tha se Olsi Rama ka rrahur Jona Dervishin, zëdhënësen e FSHF-së te Liqeni Artificial. Sipas tij ai e ka dhunuar keqas dhe i ka marrë me dhunë telefonin.