Berisha: Ju tregoj “ndrikull Kotolloshin” kandidaten e PS të lidhur me trafikun e drogës

236
Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në faqen e tij të ‘Facebook’-ut ka akuzuar kreun e qeverisë për lidhjet e tij me drogën.
Ditën e sotme deputeti demokrat ka publikuar një mesazh të një qytetari dixhital, ku thekson se kandidatja për deputete në Delvinë Suela Kotolloshi, ka djalin në burg nën akuzën për trafik droge dhe kanosje.

MESAZHI I BERISHËS
Aq sa mund te ndahet tymi nga bloza, mund te ndahet Rama nga droga!
Qytetari dixhital dononcon:
– Emerimin nga Edi Rama te
– ndrikull Kotolloshit, kandidate per deputete ne Delvine
Lexoni mesazhin e tij. sb
“Pershendetje doktor kryeministrin nuk e ndahet dot kurr nga krimi dhe droga.Keshtu per te si fyer Delvinen deputetja qe perfaqeson ps Delvine quhet suela kotolloshi djali i saj ka ren ne burg per plagosje me dashje dhe trafik droge xhuljo kotolloshi .cndryshim ka suela nga luiza xhuvani flm qytetari dixhital . Fitore, fitore”