Audienca televizive/ Meta mposht thellë Ramën

417

Presidenti Ilir Meta në “Opinion” dhe kryeministri Edi Rama në “Real Story”.

Dy krerët më të lartë të shtetit janë duke dhënë intervistat e tyre paralelisht në dy televizione të ndryshme dhe përballë dy prej gazetarëve më të mirë në qarkullim, por kush ka tërhequr më shumë vëmendjen e shqiptarëve.

Nëse kohë më parë do të ishte e vështirë ti jepej përgjigje, sot falë rrjeteve sociale, çdo gjë është më e lehtë.

Edhe pse me administratën publike me vete, të detyruar ta ndjekin dhe ti bëjnë share, kryeministri Rama ka mbetur shumë mbrapa presidentit të Republikës.

Fotot e mëposhtme flasin vetë…

Image

Image