Altin Hazizaj: Rinia e ka hequr vëmendjen nga qeveritarët e sotëm

445

Në një postim në rrjetin social facebook Altin Hazizaj shprehet se “Partia Socialiste sot i humbi përfundimisht të rinjtë, për shkak të injorancë, mëndje-madhësisë dhe arrogancës!

Postimi i plotë

Edhe ato pak shpresa qe kisha se Kuvendi dhe grupi i PS e kishte seriozisht per çeshtjen e rinise mu shuan sot qe te gjitha! Per here te pare po i jap te drejte PD-se dhe LSI-se per largimin nga Kuvendi! Nese nuk ka konsensus eshte e kote te besh deputetin! Partia Socialiste sot i humbi perfundimisht te rinjte, per shkak te injorances, mendje-madhesise dhe arrogances!