Ahengu i Ramës me gratë për 8 Mars/ Reagimi ‘epik’ nga opozita: Gjysma e te keqes, që nuk kërceu gollomesh…

117

Petrit Vasili ka reaguar lidhur me ahengun e kryeministrit Rama në Fier, me rastin e 8 Marsit.

“Ky dereziu kryeministri qesh se s’qan dot dhe kërcen nga halli me grate ne fier sic kerceu prifti nga belaja. Gjysma e te keqes, qe nuk kerceu gollomesh sic ja do vertet zemra”, shkruan Vasili në Facebook.