Zbulohet gjinia e bebit mbretëror nga vetë Princi

249

Shtatzënia e Meghan Markle është tema e ditës kudo të Britaninë e Madhe dhe njerëzit madje kanë filluar të vënë dhe baste për gjininë e bebushit mbretëror.

Një burim tha për “Us Weekly” se ndërsa Meghan ishte në “baby shower”-in e organizuar në Nju-Jork në fillim të muajit shkurt, ajo ia tha lajmin mikeshave të saj se është në pritje të një djali!

Dhe në një video të fundit, Princ Harry mund të na ketë dhënë disa të dhëna vërtet me vlerë. I pyetur nga një qytetare, Princi u shpreh se shpresonte të ishte vajzë.

Nuk e dimë se çfarë do të bënte ai nëse do të ishte djalë, pasi do t’i duhej të zhdukte këtë video më poshtë:

Pra në një farë mënyre të gjithë po thonë se Princi sapo konfirmoi se po pret një djalë me bashkëshorten e tij Meghan Markle.