Habit Diellza Kolgeci në muajin e fundit të shtatzënisë shkon në palestër

250

E mbajti të fshehtë fillimet e shtatzënisë së saj por tani nuk mungojne foto nga modelja e njohur Diellza Kolgeci.

Në foto e publikuar shohim se modelja duket se nuk ka shtuar asnjë kilogram nga shtatzënia.

Kjo me siguri falë një stërvitjeje strikte dhe një diete ushqimore.

Në këtë mënyrë ajo inkurajon të gjitha nënat që janë në pritje të fëmijës së tyre të parë që të vazhdojnë aktivitetet fizike.

Diellza do të mirëpresë vogëlushen me partnerin e saj, basketbollistin Fisnik Rugova, në 10-ditëshin e parë të muajit maj.

Ajo është shprehur gjatë një interviste se, gjëja që e ka munduar më shumë gjatë shtatzënisë ka qenë pagjumësia.

Image

Image