Arturo Vidal prezanton të dashurën pas ndarjes nga gruaja

179

Pasi i dha fund lidhjes shumëvjeçare me gruan e tij, futbollisti i mirënjohue, Arturo Vidal është duke shijuar në maksimum jetën private.

Ai nuk ka nguruar të tregojë edhe lidhjen e re me kolumbianen, Sonia Isaza.

Ajo është një instruktore fitnesi dhe ka bërë për vete yllin kilian që në janar u transferua në Barcelonë nga Bajerni i Myniut.