Dashi

Ngjyra jote e fatit është e kuqja dhe ka një shpjegim shumë të qartë: është ngjyra e energjisë, forcës dhe pasionit, diçka që identifikohet me ty.

Demi

Jeni të fortë dhe të tjerët ju shohin të tillë, kështu që nuk është e pazakontë që ngjyra juaj e fatit të jetë ngjyra kafe, një ton i karakterizuar nga forca, poërgjegjësia dhe punët e bëra për së mbari.

Binjakët

Keni një thjeshtësi të pabesueshme për të transmetuar idetë dhe emocionet, kështu që nuk është çudi që ngjyra që të kënaq më shumë është e verdha, si një prej koloreve të përdoura për të komunikuar gjëra, për të transmetuar koncepte dhe për të thirrur vëmendje.

Gaforrja

Ngjyra jote është e bardha dhe për këtë motiv, ashtu si ndjesitë që transmeton kjo ngjyrë, edhe ti si person ke një qasje të fortë melankolie.

Luani

Je një person i lumtur dhe kjo i detyrohet në një masë të madhe faktit që ngjyra jote e fatit është portokallia, një çelës që transmeton shumë gjëra, gëzim, energji dhe kreativitet.

Virgjëresha

Ngjyra juaj është e gjelbra dhe ja pse jeni një person inteligjent, me vitalitet dhe energji. Keni pak ndrojtje, por nuk e keni problem të ndërtoni raporte me të tjerët dhe ju pëlqejnë gjërat e bëra siç duhet dhe në kohën e duhur.

Peshorja

Ngjyra juaj është e kuqja, flet për një person afektiv që vlerëson miqësinë, miqtë e të tjerëve dhe të cilit mund t’i besohet.

Akrepi

Ashtu si Dashi, ngjyra jote me fat është e kuqja dhe nuk mund të shmangësh dot të qenët një person me emocione të forta dhe ekstreme që burojnë direkt nga e kuqja.

Shigjetari

Ngjyra që të definon dhe të përket më shumë është bluja, çka të bën një person të përgjegjshëm dhe të respektueshëm, por edhe argëtues në të njëjtën kohë. Keni dhe shumë thejshtësira për të kuptuar të tjerët dhe për t’u lidhur emocionalisht me ta.

Bricjapi

Ngjyra që ju definon dhe ju sjell më shumë fat është e zeza, ju jep një karakter të përgjegjshëm, me një kapacitet për të bërë çdo punë që ju propozohet, përveçse jeni një person i qetë dhe me durim.

Ujori

Ngjyra jote me fat është jeshilja, ton i natyrës, me të cilën lidhesh në mënyrë shumë speciale dhe të jep një ndjesi të admirueshme qetësie mendore, një ndjenjë që vetëm jeshilja ta jep.

Peshqit

Ngjyra jote e fatit është vjollca falë asaj që transmeton, edhe pse ndonjëherë dhe nëse s’e vë re, ka një sens të fortë misteri. Jeni gjithashtu shumë të pavarur dhe nuk lejoni askënd t’ju thotë se ç’të bëni, sepse e dini që mund t’i realizoni të gjitha ëndrrat.