Nuset ndryshojnë nga njëra-tjetra, shkruan bordo.al. Nëse disa i mbërthen stresi dhe emocioni, të tjera i nënshtrohen lumturisë dhe ndjenjës së papërshkrueshme të gëzimit. Po ju, cila nga nuset jeni?
Për këtë kujdeset më mirë shenja e zodiakut. Dhe mos na thoni se nuk përshtateni!

DASHI – Nusja që i dhuron buzëqeshje të gjithëve

DEMI – Nusja më e qetë që ju kanë zënë sytë

BINJAKËT – Nusja e pavendosur

GAFORRJA – Nusja tejet emocionale

LUANI – Nusja që ka zgjedhur me kohë destinacionin e ëndrrave për ditën e madhe

VIRGJËRESHA – Nusja e organizuar me përpikmëri

PESHORJA – Nusja që kujdeset që asnjë dasmor të mos mërzitet

AKREPI – Nusja që pret me padurim të mbarojë ceremonia

SHIGJETARI – Nusja që ëndërron idealen

BRICJAPI – Nusja që i dedikohet më shumë familjes.

UJORI – Nusja që do vetëm të festojë

PESHQIT – Nusja që urren të qenurit nuse