Zhvishet Rita Ora, për klipin e ri me Chris Brown

183
Rita Ora së shpejti do të sjellë një klip të ri me këngëtarin Chris Brown.
Kënga e re do të quhet “Body on me” dhe do të dalë në 14 gusht.
Rita është tepër e emocionuar për këtë klip, aq sa ajo ka nisur të lançojë bashkëpunimin me disa foto topless të saj.