Zbulohet kur do të martohen Marina dhe Getoari, detaje nga martesa

190
Pas Orindës dhe Turit, një tjetër çift i showbizit shqiptar do t’i japë fund beqarisë këtë vit. Dhe e gjitha kjo po ndodh pas dy vitesh lidhje intensive bashkë e cila ka tërhequr goxha kuriozitet bashkë me detajet për martesën. E ndërsa më parë këto detaje ishin në kuadrin e thashethemeve, mediat kosovare pohojnë se Marina dhe Getoari kanë zgjedhur të martohen në shtator. Edhe pse data ende nuk është bërë e ditur, çifti do të martohen në Prishtinë, në vendlindjen e reperit. Ndërsa sa i përket ceremonisë, ata kanë preferuar të qëndrojnë tek tradicionalja, kur dhëndrri do ta marrë nusen ditën e diel. Përgatitjet kanë filluar.